Новинки Реакома: Суспендовані рідкі добрива

Новинки Реакома: РЕАКОМ-ПЛЮС-АМІНО

Новинки Реакома: Мікродобрива із стимуляторами росту і ЖКП

Експрес-аналіз вмісту мікроелементів

Каталог мікродобрив Реаком

Чому обирають мікродобрива РЕАКОМ

Баланс співвідношення мікроелементів

Співвідношення мікроелементів в мікродобривах РЕАКОМ збалансовано згідно з потребами певних сільськогосподарських культур.

Високий вміст в гектарной нормі

За кількістю мікроелементів в гектарній нормі мікродобрива РЕАКОМ значно перевищують аналогічні препарати.

Ціни радують!

Вартість одного грама мікроелементів в хелатній формі в мікродобривах РЕАКОМ в 2 и більше разів нижче аналогів.

Відгуки про Реаком

Купити мікродобрива Реаком в Україні за цінами виробника

4
Голосів: 44

Якщо ви шукаєте добрива, ціна яких вас зацікавить, і при цьому якість яких заслуговує на довіру, - правильно зробили, що зайшли на сайт компанії «Реаком».

Тут ви можете детально ознайомитися з описом нашої продукції та зручно замовити товар в необхідній кількості з доставкою по всій території України.
НВЦ «Реаком» пропонує купити мікродобрива власного виробництва за оптовими або роздрібними цінами.


За майже двадцятирічну історію існування підприємства мікродобрива ТМ «Реаком» довели свою ефективність у використанні як великими фермерськими господарствами, так і садівниками-аматорами.

До того ж наша продукція нетоксична, екологічно безпечна та не викликає алергії.


Сучасні технології на службі агробізнесу


У нашому інтернет-каталозі представлені комплексні мікродобрива, які підходять як для передпосівної обробки насіння, так і для підживлення сільськогосподарських культур кореневим та позакореневим способами. Завдяки можливості вносити препарати різними методами вам не доведеться купувати декілька засобів одночасно - достатньо замовити універсальне в застосуванні добриво з лінійки продукції «Реаком».


Склад добрив «Реаком» оптимально збалансований за кількістю поживних речовин і мікроелементів, необхідних для нормального розвитку і плодоношення різних с/г культур.


Концентрації речовин в препаратах підібрані таким чином, щоб повністю компенсувати нестачу корисних елементів в грунті, на якому вирощуються рослини.


Хелатна форма мікродобрив «Реаком» дозволяє їм легко проникати в організм рослин і максимально засвоюватися органами на різних етапах розвитку. З цієї причини рідкі мікродобрива, виробництво, реалізація та розробка яких здійснюється нашим підприємством, користуються високим попитом з боку постійних замовників і привертають увагу до купівлі все нових клієнтів.


Переваги використання комплексних мікродобрив ТМ «Реаком»


Обираючи мікродобрива для рослин від компанії «Реаком», ви робите раціональний внесок у власний фермерський бізнес. В результаті застосування наших добрив з хелатними складовими зазначається:


  • зростання врожайності с/г культур;
  • підвищення імунітету рослин до захворювань;
  • зниження рівня нітратів в плодах;
  • поліпшення смакових якостей врожаю;
  • збільшення термінів зберігання агропродукції.

Якщо ви хочете купити добрива, ціна яких нижча за вартість аналогічних препаратів на ринку, а ефективність анітрохи не поступається, зробіть зручне замовлення на нашому сайті. З метою попередньої консультації зв'яжіться з менеджерами компанії «Реаком» через форму зворотного зв'язку - і отримайте докладні відповіді на свої питання.

Оцініть матеріал:
Натиснть зірочку, щоб проголосувати!
Кількість голосів: 44
Середній рейтинг: 4